Рівненщина долучилася до Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців

   

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді у Києві провів Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У зльоті взяли участь учні з 22 областей та м. Києва.

Даний захід відбувається на виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України.

У рамках Зльоту були проведені профорієнтаційні заходи: науково-практична конференція, екскурсії до Національного університету біоресурсів і природокористування України, дослідницького господарства та лабораторії компанії «Сингента», профільні майстер-класи, екскурсії по місту Києву та в Національному еколого-натуралістичному центрі.

“На науково-практичній конференції  виступила і зайняла ІІ місце БОБРОВСЬКА Аліна, вихованка гуртка «Основи біології» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради з роботою на тему «Дослідження особливостей вирощування та розмноження батату (Ipomoеa batаtas) в умовах Північно-західного лісостепу України”, – розповів

директор Станції юних натуралістів                             Володимир ВОРОБЕЙ

Учасники конференції юних дослідників-природознавців обговорювали нагальні проблемні питання з екології та сільського господарства України, презентували наукові роботи та проєкти своїх закладів освіти. Заслуховувалися роботи з садівництва, рослинництва, овочівництва. Журі конференції очолили викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Одним із найяскравіших вражень для учасників зльоту стали екскурсії до лабораторії компанії «Сингента» в м. Біла Церква. На дослідницькій станції Компанії «Сингента» школярі детально ознайомилися з усіма етапами закладання та проведення польових дослідів відповідно до сучасних методик. Учні побували на дослідницьких полях, ознайомилися з великою кількістю зразків гібридів сільськогосподарських культур. Також юні дослідники ознайомились із сучасною сільськогосподарською технікою, технологією та приладами для протруєння насіння, із сучасними засобами для внесення пестицидів, а також оглянули поля з використанням дрона.

 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram