Рівненщина отримає майже 58 млн грн на обладнання для шкіл і підготовку вчителів Нової української школи

   

Цьоріч для розвитку Нової української школи на Рівненщину спрямують субвенцію з державного бюджету в сумі 57797,3 тис. грн. Кошти передбачені на закупівлю обладнання та матеріалів для початкових класів та пілотних шкіл, а також на перепідготовку педагогів.

Відтак, на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи на Рівненщину надійде 41595,4 тис. грн. Для придбання обладнання, інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, засобів навчання, у тому числі навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для закладів загальної середньої освіти, що беруть участь у експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти спрямують 699,3 тис. грн. На підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії виділять 15502,6 тис. грн.

Загалом, у 2020 році Уряд спрямує  1,4 млрд грн на обладнання для шкіл і підготовку вчителів Нової української школи у країні.   Варто також зазначити, що минулого року для розвитку Нової української школи на Рівненщину надійшло близько 51 млн грн.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram