Понад 600 учнівських команд з Рівненської області вже зареєструвалися у проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

   
Серед них – декілька десятків закладів обласного центру. Свою заявку подала і школа за номером 26.
Як відбувається підготовка до змагань у закладі, ознайомився начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
???? «Відвідав тренування двох команд хлопців – з футзалу та волейболу. Поспілкувався із тренерами та дітьми. Ще раз переконався у важливості проведення таких змагань навіть під час війни. Адже лише здорова і освічена нація є переможною. Закликаю вчителів фізкультури не баритися і долучатися до цього цікавого і важливого в наш час проєкту», – наголосив Олександр Коваль.
За словами вчительки фізкультури ????‍♀️Світлани Царюк, яка тренує хлопців-волейболістів, діти дуже скучили за змаганнями такого масштабу. Тому охоче зголосилися взяти участь у проєкті.
⛹️‍♀️Інша вчителька – Катерина Денисова готує команду з футзалу. Це хлопці 6-5 класів. Тренуються двічі на тиждень в позаурочний час.
???? «Від школи подалися вже дві команди, але розглядаємо варіанти ще декількох команд, – розповідає директор закладу Володимир Дзюбак. – У нас заклад спортивного профілю: із 1341 учня половина займається якимось видом спорту. З них – 25 відсотків професійно, тобто, окрім школи, ще ходять на секції. У нас лише футболістів півтори сотні».
????До слова, серед випускників 26-ї школи багато професійних спортсменів, зокрема видатна дзюдоїстка Катерина Гусєва та півзахисник клубу «Верес» Дмитро Кльоц.
Нагадаємо, у межах президентської програми заплановано проведення спортивних змагань із 5-ти видів спорту: баскетболу, волейболу, спортивного орієнтування, футзалу та черлідингу.
Реєстрація команд триває до 1 лютого.
Більше інформації шукайте на сайті проєкту https://scl.gov.ua/

Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram