Останній день реєстрації на участь у національному мультипредметному тесті

   
❗Сьогодні, 19 квітня, останній день реєстрації на участь у національному мультипредметному тесті ??
✅Цьогоріч замість традиційного ЗНО учні складатимуть мультипредметний тест.
?Планується проведення трьох сесій цього тесту: основної й додаткової – в липні, а також спеціальної – у вересні. Такий підхід дозволить усім абітурієнтам вступити до омріяних закладів освіти.
?Про це раніше повідомили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.
?️Нагадаємо, що для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань.
?За повідомленням департаменту освіти і науки Рівненської ОВА, в області зареєстровано понад 13,7 тисяч учасників для проходження такого тестування.
❗Зауважимо, що пізніше, в травні, кожний, хто зареєструвався для участі в ЗНО, на своїй Інформаційний сторінці обов’язково повинен підтвердити бажання складати це тестування. Також слід повідомити організаторам, у якому регіоні особа перебуватиме в липні.
?Однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння в базу даних про потенційних учасників мультипредметного тестування.
✅Для випускників минулих років, які мають результати ЗНО 2019 – 2021 років та які планують вступати до закладів освіти цього року, рекомендовано також сформувати реєстраційну картку. Проте, якщо додатковими документами МОН буде унормований інший алгоритм, то в травні можна буде відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.
?️Детальна інформація про реєстрацію розміщена за посиланням https://testportal.gov.ua/reyestratsiya-2/…

Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram