Організація освітнього процесу в закладах ПО, ФПО та у ВО у тих регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація

   
Сьогодні, 27 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про організацію освітнього процесу в закладах професійної, фахової передвищої та вищої освіти у тих регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація https://t.me/SerhiyShkarlet/831.
«Усі заклади професійної (професійно-технічної) освіти 18 регіонів України повністю поновили навчання. Частково продовжено освітній процес у профтехах 7 областей», – зазначив Сергій Шкарлет.
Заклади фахової передвищої освіти 24 регіонів продовжують здійснювати освітній процес у дистанційному форматі. У 15 областях, де дозволяє безпекова ситуація, коледжі все більше переходять на змішану форму навчання.
Щодо роботи закладів вищої освіти Міністр повідомив, що університети, окрім активного створення пунктів для складання національного мультипредметного тесту, продовжують освітній процес. Навчання здійснюють заклади вищої освіти 24 регіонів за дистанційною формою навчання, з них у 6 областях здійснюється змішане навчання.
(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram