Опубліковані відповіді на поширені питання про вступ до закладів профосвіти

   

Вступники у заклади профосвіти можуть знайти відповіді на поширені запитання про вступ — вони зібрані на сайті МОН у розділі “Вступ 2020: Профосвіта”. Інформацію за усіма запитами зібрали та проаналізували фахівці Міністерства у відповідь на звернення вступників.

“Незважаючи на складні умови, за яких цього року відбуватиметься вступна кампанія до профтехів, наші заклади готові до набору вступників. Зараз ми надаємо роз’яснення у форматі запитань-відповідей про вступ. Передусім ця інформація буде корисною вступникам та їхнім батькам”, — зазначив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Він також нагадав, що нещодавно на сайті МОН були опубліковані інфографіки щодо вступу. Приймальні комісії можуть використовувати їх під час роботи зі вступниками або в межах профорієнтаційних заходів. Ознайомитися з матеріалами можна тут.

Серед запитань, на які користувачі отримають відповіді:

  • які документи потрібно зібрати для вступу в профтех;
  • що буде написано у дипломі випускника;
  • скільки триватиме навчання;
  • який розмір стипендії;
  • як відбувається вступ абітурієнтів, що проживають на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу.

“Я закликаю молодь більше дізнатися про професії, які можна здобути у закладі профосвіти. Пройдіть профорієнтаційні тести, почитайте профільні буклети, які є в нас на сайті. А далі зателефонуйте у найближчий профтех, де є обрана професія. Вам докладно розкажуть про переваги такої освіти, а також про навчальний процес. Переконаний, вас приємно здивують ті зміни, які вже зараз є в у закладах профосвіти”, — підкреслив Петро Коржевський.

Нагадаємо, що для учнів профтехзакладів, для яких випуск припав на період карантину, державна кваліфікаційна атестація проходитиме у дистанційній формі. Дізнатися про всі зміни, впроваджені через карантин, можна на окремому сайті МОН: http://mon-covid19.info/

Міністерство освіти і науки України


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram