На Рівненщині відбулося найчисельніше серед інших предметів ЗНО з української мови і літератури

   

Триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні, 30 червня, на Рівненщині участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 9 092 особи. Результати оцінювання стануть відомі його учасникам до 25 липня.

Незалежне оцінювання пройшло у 919 аудиторіях 55 пунктів ЗНО Рівненської області. Процедуру тестування обслуговувало  більше двох тисяч осіб, серед яких уповноважені особи УЦОЯО, керівники пунктів ЗНО та їхні помічники, інструктори та чергові. У пунктах тестування було більше сотні медичних працівників. Охорону пунктів та контейнерів забезпечували 55 працівників Державної служби охорони. Представники Головного управління Національної поліції в Рівненській області стежили за правопорядком ззовні.

Для учасників ЗНО, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram