На Рівненщині понад шість тисяч осіб взяли участь у ЗНО з історії України

   

Друге за кількістю учасників ЗНО – тестування з історії України відбулося сьогодні, 9 липня, зібравши 6 214 мешканців Рівненщини.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло у містах Рівне, Дубно, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Сарни та селищах Володимирець, Зарічне, Млинів, Рокитне. У 42 пунктах працювало майже дві тисячі осіб, серед яких уповноважені особи УЦОЯО, керівники пунктів та їхні помічники, інструктори, чергові та медики. За правопорядком слідкували працівники поліції.

На виконання 60 тестових завдань у розпорядження учасників було 150 хвилин. Максимальна кількість балів за всі правильно виконані завдання –  94. Результати з’являться на інформаційних сторінках учасників до 25 липня.

ЗНО відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог. Учасники та персонал тестування були забезпечені засобами індивідуального захисту та дотримувалися правил соціального дистанціювання. Пункти ЗНО провітрили та продезінфікували.

Мешканці Рівненщини взяли участь  в основній сесії ЗНО з математики, української мови і літератури, фізики, німецької, французької, англійської мов та історії України, попереду тестування з біології, географії та хімії.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram