Міс профтехосвітяночка може стати всеукраїнським проектом

   
7 травня у Рівненському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та торгівлі відбулася Церемонія нагородження переможниць Обласного конкурсу серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти «МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА 2021».

Щороку Конкурс об’єднує учнів та викладачів і проводиться з метою популяризації робітничих професій, естетичного, культурного та духовного виховання учнівської молоді, надання вихованцям можливостей для самореалізації, а також створення сучасних еталонів, орієнтованих на успіх у власному житті, навчанні та майбутній професійній кар’єрі.

До участі у Церемонії нагородження були запрошені володарки головних титулів Конкурсу у супроводі директорів та офіційних представників закладів, ученицями яких є переможниці, організатори та партнери ІІ обласного етапу.

З вітальним словом до усіх гостей звернулися начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро КОРЖЕВСЬКИЙ,

заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Олена ПОЛЮХОВИЧ,

директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир КЛИМЮК,

партнери Конкурсу – Павло ДМИТРИШИН та Надія ПИВОВАР.

По завершенні бліц-інтерв’ю відбулася власне церемонія і фотосесія на згадку про таку особливу мить у житті кожної профтехосвітяночки.

Отож, ексклюзивними коронами, стрічками, квітами і дипломами були нагороджені:
МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА – Ангеліна БАБЧУК, Рівненський професійний ліцей;

 

ПЕРША ВІЦЕ-МІС – Катерина ПАВЛЕНКО, Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

ДРУГА ВІЦЕ-МІС – Анна ГАВЛІТІНА, Квасилівський професійний ліцей;
ТРЕТЯ ВІЦЕ-МІС – Софія ШУЛЯР, Вище професійне училище №25 смт Демидівка.

Усі дівчатка отримали спеціальні подарунки від стильного глянцю ARTMODELS, а також подарункові сертифікати на 1000 гривень від мережі магазинів ANDRE TAN.

На сторінці  ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА РІВНЕНЩИНИ у мережі фейсбук відбувалася онлайн-трансляція Церемонії нагородження, завдяки якій і була підтримана ідея засновника Конкурсу «МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА» Петра Миколайовича КОРЖЕВСЬКОГО про перехід проекту у формат Всеукраїнського.

Вітаємо переможниць, дякуємо усім за взаємодію та співпрацю і чекаємо нової зустрічі у новому році!

про


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram