Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Рівненщину

   

Разом із головою обласної військової адміністрації, начальниками відповідних служб, представниками силових органів обговорили безпекову ситуацію в області, організацію освітнього процесу, відвідали місця, де проживають внутрішньо переміщені особи.

У закладах загальної середньої освіти відновлено навчання за дистанційною формою. До освітнього процесу в школах області долучилося майже 2 тисячі тимчасово переміщених дітей.

У дистанційному форматі освітній процес також відновили і заклади професійної (професійно-технічної) освіти, коледжі та університети. Заклади позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсні центри також організували освітній процес у дистанційній формі.

Щодо діяльності закладів дошкільної освіти Сергій Шкарлет повідомив, що обговорили з колегами можливі варіанти початку освітнього процесу у садочках. Відповідний алгоритм напрацьовується.

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram