Колегія управління освіти і науки та рада обласної профспілки провели спільне засідання

   

У середу, 26 лютого, відбулося спільне засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації  та ради Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Учасники заходу обговорили стан справ в освіті області. Члени профспілки розповіли про підсумки роботи організації за рік.

У засіданні взяли участь представники влади. «Нас цікавить якісна робота галузі, ефективне використання коштів і прийняття розумних економічних рішень керівниками. Головним у роботі є справедливість і правильність. Працюйте мудро, розумно і сучасно», – звернувся до освітян перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

 «Я дякую профспілці за активну позицію у діяльності освітян краю та за внесення пропозицій до проектів законів та інших нормативно-правових документів. У нас понад 24 тисячі освітян, завдяки вам вони відчувають потужний захист», – звернувся до членів профспілки начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Порядок денний засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації  та ради Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

  1. Про підсумки виконання угоди між управлінням освіти і науки облдержадміністрації і радою Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (ПРЕЗЕНТАЦІЯ).
  2. Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, який проводився у 2019 році.
  3. Про стан організації харчування у закладах освіти Рівненської області (ПРЕЗЕНТАЦІЯ).
  4. Про стан роботи в управлінні освіти і науки облдержадміністрації щодо звернень громадян у 2019 році.

Наказ про затвердження рішень колегії управління освіти і науки облдержадміністарції


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram