До 1 вересня на Рівненщині планують збільшити кількість «захищених» від Covid-19 освітян

   

Підготовку до початку нового навчального року на Рівненщині обговорили на нараді під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна. Передусім, йшлося про хід вакцинації серед вчителів.

«На Рівненщині вже вакциновано майже 3,5 тисячі працівників закладів освіти. Приємно, що за останній місяць кількість «захищених» вчителів суттєво зросла. Таким чином, у цих школах освітній простір буде більш безпечним і ми зможемо розпочати навчальний рік у звичному режимі. Адже усі втомилися від онлайн-навчання та прагнуть живого спілкування у закладах», – відзначив Сергій Подолін.

Відповідно до Дорожньої карти із впровадження вакцини від COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Тому Сергій Подолін доручив координаторці  із вакцинації в області Олені Гандзюк організувати роботу медичних бригад для освітніх колективів.

Також директори шкіл мають поновити списки бажаючих імунізуватися та надати їх управлінню освіти і науки Рівненської ОДА.

Олена Гандзюк додала, що наразі спостерігається зниження рівня захворюваності на Covid-19, проте на осінь очікується нова хвиля поширення вірусу, до того ж в Україні вже зафіксовані випадки важкого штаму «Дельта». Тому до 1 вересня необхідно посилити вакцинування серед освітян.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram