Упродовж квітня-травня для учнів закладів професійної освіти України та Фінляндії відбудеться серія заходів «Відкрите освітнє кафе», що допоможе учням із різних країн познайомитися та обмінятися досвідом.
Проєкт передбачає проведення 5 онлайн-заходів у маленьких групах. Зареєстровані учні візьмуть участь у вікторинах, опитуваннях і дискусіях.
Реєстрація за посиланням bit.ly/3Kc6ru4.
Заходи організовує Міністерство освіти і науки України спільно з Національним агентством Фінляндії з питань освіти в межах проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/333-1-1170x578.jpg)
Для учнів закладів профтехів України та Фінляндії проведуть серію заходів «Відкрите освітнє кафе»
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)