Чотири заклади профосвіти з Рівненщини перемогли у конкурсі на створення навчально-практичних центрів

   

Профтехи-переможці отримають фінансування з державного бюджету для створення навчально-практичних центрів. Відповідний наказ був виданий Міністерством освіти і науки України 23 квітня.

«Навчально-практичні центри плануємо відкрити вже цього року. За допомогою новітнього устаткування тут буде створено найкращі умови для професійного навчання учнів, студентів та інших осіб», – розповів в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександр Набочук.

На утворення навчально-практичного центру «Лабораторія інноваційних харчових технологій» на базі ДНЗ «Рівненське професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» з державного бюджету буде спрямовано 1 225,00 тис. грн. Вище професійне училище № 22 м. Сарни на створення «Навчально-практичного центру сучасних деревообробних технологій» отримає 1 481,00 тис. грн. На утворення навчально-практичного центру «Сучасні будівельні технології» на базі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» буде спрямовано 700,00 тис. грн. А для навчально-практичного центру «Сучасні транспортні технології» на базі Квасилівського професійного ліцею виділять 2 380, 00 тис. грн.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram