15 шкільних автобусів передали у райони та ОТГ Рівненщини

   

Ключі від нового транспорту вручили голова ОДА Віталій Коваль та голова обласної ради Олександр Данильчук. Тож школярі та вчителі зможуть комфортно доїжджати до навчальних закладів.

«Сьогодні ми не просто вручаємо ключі від автобусів. Ми втілюємо наші амбітні плани щодо покращення якості надання освіти в Україні в цілому. Хочу подякувати головам громад, адже після нашого конструктивного діалогу, вони знайшли ресурс та додатково спрямували із місцевих бюджетів частину коштів. Тому замість 15 нам вдалося придбати 18 автобусів. Це приклад ефективного управління. Дякую відповідальному бізнесу, який, сплачуючи податки, вболіває за розвиток територій. Саме з вашою допомогою наші діти будуть в комфортних умовах доїжджати до шкіл. Також ми маємо наполегливо працювати, щоб програму «Велике будівництво» розповсюдити на всі райони й ОТГ. Аби такі шкільні автобуси їздили по новій та якісній дорозі», – зазначив Віталій Коваль.

Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки. Автобуси закуплені за державні кошти на умовах співфінансування. Упродовж тижня ще три шкільні автобуси передадуть у навчальні заклади.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін відмічає, що зручний доїзд до шкіл позитивно вплине на результати навчання. Погоджуються з такою думкою профільного заступника і керівники начальних закладів.

«Для нас це справжнє свято, адже автобус ми чекали 10 років. Дітям було складно добиратися до школи, що загалом впливало на освітній процес. Хочу подякувати всім причетним, адже тепер ми маємо свій новенький транспорт», – додає директор Сатиївського ліцею Дубенського району Людмила Омелянюк.

Учні Колоденського ліцею Корнинської ОТГ намалювали малюнки для керівників області як знак вдячності за здійснення мрії.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram