1 червня школярі Рівненщини складали ЗНО з української мови/української мови і літератури

   
Сьогодні, 1 червня, старшокласники Рівненської області складали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови або української мови і літератури. На тестування  у нашій області зареєструвалося  14 319 осіб.

Зокрема з української мови – 5497 учасників, з української мови та літератури – 8822 людини.

Для учнів працювало 960 аудиторій у 61 пункті проведення ЗНО.

Із 14 319 зареєстрованих не прийшли  на тестування – 4 211 дітей, що становить 29,41% відповідно.

Цьогоріч у переліку предметів, із яких проводилося ЗНО, виокремлені два тести: українська мова та українська мова і література.

Зважаючи на умови вступу на навчання учасники тестування самостійно визначали, яку саме роботу вони виконуватимуть під час ЗНО. Традиційний тест з української мови і літератури має 67 завдань. Кожен учасник отримав можливість працювати над ним 210 хвилин.

Тест з української мови і літератури складався із завдань чотирьох форм, і містив 40 завдань. На його виконання учасникам було відведено 150 хвилин.

Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було. Втім, одного учасника не допустили в пункт тестування у зв’язку з тим, що він прийшов після 10:50, а у одного учня під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.

Всі пункти тестування  було забезпечено антисептиками та засобами захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів.

Наступне тестування відбудеться у п’ятницю 4 червня, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram