На Рівненщині модернізували заклад професійної освіти за підтримки ЄС

У Рівненському професійному коледжі ресторанного і готельного бізнесу відкрили новий корпус із сучасними лабораторіями харчових технологій, пивоваріння та переробки молока, а також навчальний готель із дев’ятьма номерами різних категорій.
Це дозволило коледжу отримати ліцензію на набір 240 здобувачів освіти та на підготовку фахівців за двома новими професіями:
✔️ варник харчової сировини і продуктів;
✔️ майстер готельного обслуговування.

🤝 Модернізацію реалізовано в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», що впроваджується за підтримки Європейського Союзу. Обсяг інвестицій склав понад 2 мільйони євро, ще 334 тисячі євро спрямовано на закупівлю сучасного навчального обладнання.

Оновлений заклад відвідали перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, Генеральна директорка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, а також керівник відділу державних фінансів, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні Хенрік Вітфельт. Вони оглянули навчальні простори, поспілкувалися зі студентами й викладачами, відзначивши, що коледж став сучасним майданчиком, де поєднуються освіта, практика і розвиток місцевої економіки.

Рівненщина зберігає лідерство у професійній освіті України та забезпечує нові можливості для молоді, сприяючи розвитку регіону.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram