Детальна інформація:

 • Нд
  07
  Кві
  2019

  Посилка успіху

  Тренінги для вчителів фізичної культури та тренерів спортивних секцій.

  Проект навчить методам ефективного викладання спорту та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

  У формуванні здоров’я та характеру дитини значну роль відіграє спорт. А саме тренери спортивних секцій та вчителі фізичної культури допомагають школярам полюбити фізичну активність.

  Урок фізкультури - часто головна, а можливо і єдина можливість зацікавити дитину у здоровому способі життя. Діти не мотивовані відвідувати заняття. Чому? Часто у школах немає нового, якісного та безпечного спортивного обладнання, а методи викладання застарілі, без цікавих ігор та вправ.

  Учасники проекту “Посилка успіху”- 2019 зможуть поглибити свої професійні знання, адже вивчать ефективні методи викладання, здобудуть необхідні навички для того, щоб заохотити дітей до активного та здорового способу життя.

  Проект оновлено за підтримки UEFA Foundation. Це означає, що школи мають можливість і відвідати триденний тренінг від Klitschko Foundation, і отримати новенький спортивний інвентар.      А проект відтепер складається з двох частин - теоретичної та практичної.

  Теоретична частина - це триденна серія тренінгів від професійних тренерів та активістів України зі сфери спорту. Учасники дізнаються про харчування, гігієну, здоровий та активний спосіб життя. Зрозуміють, як спортивні заходи допомагають піднімати самооцінку і сприяють самовизначенню молоді. А інформація про нові види спорту надасть конкретні варіанти для урізноманітнення шкільної та секційної програми.

  Оскільки учасники проекту - люди, які працюють у сфері спорту, такий досвід буде корисним не тільки завдяки можливості отримати нові знання, але і тому, що вони зможуть поспілкуватися з колегами та однодумцями, поділитись власними напрацюваннями, подискутувати з приводу інноваційних підходів у навчанні та запропонованих методик.

  Повернувшись додому, учасники реалізують практичну частину проекту та проведуть локальний тренінг і спортивні змагання на місцевому рівні, а саме у своїй школі або спортивній секції. Так вони розділять набуті знання та розширять коло зацікавлених учнів.

  Для ефективного впровадження проекту кожну школу та спортивну секцію, представник якої став учасником проекту, буде нагороджено “Посилкою успіху” – набором необхідного сучасного та безпечного спортивного обладнання.

  Що необхідно для участі у проекті?

  • Бути вчителем фізичної культури або тренером спортивної секції з усієї України
  • Бажання отримати знання та поділитись власним досвідом.
  • Готовність стати справжнім прикладом для учнів у формуванні активних та здорових звичок

   Реєстрація на проект

   До 7 квітня зареєструйтеся на my.klitschkofoundation.org

  1. Заповніть свій профіль в системі.
  2. Оберіть проект “Посилка успіху”.
  3. Уважно заповніть анкету на сайті.
  4. Надішліть скан-копію листа-гарантії від директора.
  5. Запишіть відеозвернення з презентацією своєї команди тривалістю до 1 хвилини за допомогою будь-якого пристрою (телефон/веб-камера/фотоапарат) Надайте посилання на нього з YouTube.
  6. Прослідкуйте, щоб ваша відео-візитівка не була у відкритому доступі, а переглянути її можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування “Відкритий доступ” на “Доступ за посиланням”.

  Дати проекту:

  Конкурс відбувається у 2 етапи:

  Перший етап

  До 7 квітня - реєстрація у системі my.klitschkofoundation.org;

  9 квітня - 2019 року - оголошення 180 переможців. Проект передбачає 3 заїзди по 60 учасників.

  15-17,  19-21,  22-24 квітня - дати проведення тренінгів в Києві

  Другий етап

  До 28 квітня - реєстрація у системі my.klitschkofoundation.org;

  30 квітня -  2019 року - оголошення 180 переможців. Проект передбачає 3 заїзди по 60 учасників.

  травень - проведення тренінгів у Києві.

  травень - червень 2019 року - проведення тренінгів та спортивних змагань на місцевому рівні;

  червень 2019 року – звітність, отримання посилки.

  Відбір шкіл-переможців відбуватиметься за наступними критеріями:

  • Повнота відповідей у системі klitschkofoundation.org
  • Готовність реалізовувати зміни у місцевій громаді, поширювати знання та впроваджувати нові методики;
  • Чітка мотивація вчителя або тренера;
  • Наявність відео;
  • Наявність листа – гарантії з підписом та печаткою директора школи;
  • Відповідність до вимог програми проекту.