Анонси подій

Детальна інформація:

 • Сб
  22
  Гру
  2018

  Нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

  09:00

  22 грудня 2018 року  о 9 год. на базі Вищого професійного училища №1 м. Рівне відбудеться нарада директорів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти  Рівненської області.

  У нараді візьмуть участь: заступник начальника  управління – начальник відділу  професійно-технічної та  вищої освіти управління освіти і науки  Рівненської  облдержадміністрації П.Коржевський, заступник начальника відділу  професійно-технічної та  вищої освіти управління освіти і науки  Рівненської  облдержадміністрації О.Полюхович, головний спеціаліст  відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської  облдержадміністрації О.Ярмолюк, провідний спеціаліст відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської  облдержадміністрації О.Казазаєва,  директор  навчально-методичного  центру  професійно-технічної освіти  у Рівненській  області В.Бондарчук, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В.Климюк.

  Порядок денний:

  1. Про стан виконавської дисципліни у професійно-технічних навчальних закладах (облік, контроль та аналіз виконання контрольних документів, виконавської дисципліни працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
  2. Про фінансово-господарську діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за 2018 рік та прогнозовані показники на 2019 рік.
  3. Про виробничу діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти за 2018 рік. Планування виробничої діяльності на 2019 рік.
  4. Про організацію ефективної роботи навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням.
  5. Про організацію роботи щодо участі учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у державній підсумковій атестації у формі ЗНО у 2019 році.
  6. Про результати участі команди Рівненської області у ІІІ Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності “WORLDSKILLS UKRАINЕ”.
  7. Про організацію роботи з впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти розроблення робочих навчальних планів у 2019 році.
  8. Інформаційна культура висвітлення діяльності закладів професійної

  (професійно-технічної) освіти.

  9.Про організацію моніторингу позаурочної зайнятості учнівської молоді

  1. Нові виклики професійної освіти 2018 року: позитивні тенденції;

  негативні наслідки.