Анонси подій

Детальна інформація:

 • Вт
  20
  Лис
  2018

  У Березному відкривають інклюзивно-ресурсний центр

  12:00Березне

  Приміщення ІРЦ знаходиться у приміщенні пришкільного інтернату  Березнівський НВК “Економіко-гуманітарний ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів”.

  Загальна площа — 91,8 кв.м., де облаштовано 5 кабінетів, зала для очікування, окремий санвузол.

  Директор: Шнайдер Тетяна Олександрівна – призначена 08.06.2018 року.

  Кількість дітей населення віком від 2 до 18 років, які будуть обслуговуватися: 18312.

  У приміщенні Березнівського ІРЦ є кабінет директора  для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини, а також  кабінет лікувальної фізкультури, кабінет логопеда та практичного психолога, де передбачено зони для роботи інших спеціалістів: вчителя-олігофренопедагога, вчителя-сурдопедагога та вчителя-тифлопедагога.

  Всі кабінети обладнані меблями, спеціальним обладнанням, ноутбуками, мультимедійним обладнанням, багатофункціональними пристроями, дитячими меблями,  ігровим розвиваючим обладнанням, комплектами дидактичних матеріалів, розвиваючими та корекційними дидактичними матеріалами, наочними матеріалами для розвитку мовлення та пізнавальних процесів, дерев'яними пісочницями для сухого та кінетичного піску з підсвіткою, вертикалізатором, столом-партою для дітей з ДЦП. Кабінет ЛФК облаштований шведською стінкою, велотренажером, біговою доріжкою, масажним столом, утяжувачами для ніг і рук, тактильною доріжкою та іншим обладнанням.

  У 2018-2019 н.р. в Березнівському районі для 44 дітей у 11 закладах загальної середньої освіти організоване інклюзивне навчання.