Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» для учнів 10-11 класів

12.02.2019

Юридичний факультет ТНЕУ запрошує кмітливих, розумних, креативних до участі у ІІІ Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE»!

Якщо ти у майбутньому хочеш стати відмінним фахівцем, досягнути вершин у галузі права, міжнародного права, дипломатії, психології чи історії, збирай свою команду і поспішайте разом спробувати свої сили в захоплюючих  інтелектуальних змаганнях!

Для участі у Турнірі запрошуються команди у складі 5 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів або студентів 1-2-х курсів коледжів.

Турнір проводиться у три етапи: І етап – ТВОРЧА ПРЕЗЕНТАЦІЯ, ІІ етап – ДЕБАТИ, ІІІ етап – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА.

Для проходження першого етапу командам, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, потрібно надіслати до 20 лютого 2019 року на електронну адресу організаційного комітету творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий та третій етапи проводитиvenmcz 6-7 березня 2019 року на базі юридичного факультету ТНЕУ.

На вас чекає шквал неймовірних емоцій, безліч цікавих завдань, творчих конкурсів та суперпризів! Переможці отримають цінні нагороди: кубки, оргтехніку, грошові премії.

Деталі у посиланні

Усі учасники Турніру отримають рекомендації до вступу!

Не проґавте можливість стати частинкою квінтесенції молодої інтелектуальної еліти України!