Літня школа менеджменту для освітян

28.05.2019

Усіх, хто прагне розвиватися професійно та системно, навчитися управлінню й адмініструванню в освіті, запрошуємо 19 – 21 червня 2019 року долучитися до роботи  Літньої школи менеджменту.

Мета та цілі: зацікавити новими ідеями упровадження змін в освітній процес, будувати стратегію розвитку освіти в об’єднаних територіальних громадах, залучати додаткові ресурси для розвитку закладу освіти,  аналізувати  управлінські рішення в освіті, візуалізувати проблеми шкільних мереж адміністративно-територіальних одиниць, розвивати внутрішню систему забезпечення якості освіти, досягати управлінського ефекту в діяльності керівника та багато іншого.

Програма заходів:

19 червня: 10:00 – 13:00 – знайомство із спікерами Літньої школи менеджменту.

20 червня: 10:00 – 14:00 – гра «Оптимізація шкільної мережі».

21 червня: 10:00 – 13.00  – інтерактивні майстер-класи, практикуми та тренінги із мотиваційного та стратегічного менеджменту, планування діяльності закладу освіти, фінансової, кадрової та освітньої автономії, управління шкільним бюджетом, створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти тощо.

У роботі Літньої школи передбачаються: презентації, локації,  платформи з менеджменту інновацій, інтерактиви та інноваційні практики  в НУШ.

Місце проведення: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Запрошуємо керівників установ та закладів освіти, керівників органів управління освітою в ОТГ, а також усіх бажаючих навчитись успішно керувати освітою.

Для участі в Літній школі необхідно до 10 червня 2019 року зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/DGqfUoXExGqjUgpX6

Участь у Літній школі підтверджується сертифікатом. 

Контакти оргкомітету:

Кафедра філософії, економіки та менеджменту освіти РОІППО,

е-mail: oksanaliutko@gmail.com

тел. (0362) 64-96-69;

Контактна особа: Лютко Оксана Михайлівна, тел.: 0979885102.