Конкурс дослідницьких робіт для школярів та студентів

28.02.2019

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) проводиться Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-ї річниці незалежності України “Новітня історія України: аналіз етапів становлення”.

Метою проведення конкурсу є залучення шкільної та студентської молоді до переосмислення новітньої історії України та виявлення молодих людей, схильних до наукових дослідження, для надання їм організаційної та фінансової підтримки.

Конкурс проводиться для школярів (9-11 класи) та студентів (усіх курсів і форм навчання). Конкурсні роботи виконуються з наступних тематичних напрямків: – Економіка (Тема: Соціально-економічний розвиток України в умовах глобальних інформаційних трансформацій світової економіки: тренди та рішення). – Політика (Тема: Політичні інститути та процеси в Україні очима молоді: від 90-х років XX ст. до сьогодення). – Міжнародні відносини (Тема: Євроінтеграційний вибір України: складні етапи реалізації). – Право (Тема: Реформування правової системи України).

Етапи проведення конкурсу: лютий – 30 березня 2019 р. – прийом конкурсних робіт; 1 квітня 2019 р. – завершення прийому конкурсних робіт; 15 квітня 2019 р. – оголошення переможців першого етапу конкурсу; 16-18 травня 2019 р. – захист конкурсних робіт під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», нагородження переможців.

Витрати на проведення Конкурсу та нагородження його переможців здійснює Університет і спонсори заходу. Детальна інформація, умови проведення Конкурсу розміщенні на інтернет-сторінці: http://duan.edu.ua/uploads/nauka18-19/24135.pdf

Координатор Конкурсу – Вакулич Марія Михайлівна, начальника наукового відділу Університету імені Альфреда Нобеля, (063) 964-58-25, e-mail: science@duan.edu.ua