ІІ Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи

03.04.2019

Просимо вашого сприяння довести до директорів шкіл вашого регіону, вчителів шкіл та їх учнів про можливість представити творчу презентацію та відвідати Київ з метою профорієнтації та подальшого визначення щодо навчання.

На виконання Концептуальних засад реформування середньої школи «Нова українська школа», що ухвалені Рішенням Колегії МОН 27.10.2016 року, щодо розробки механізмів академічного спрямування навчання задля продовження навчання випускника нової школи в університеті Кафедра банківської справи Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана проводить удруге Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Мета конкурсу – представлення ідей небайдужих до майбутнього України творчих особистостей щодо розв’язання актуальних питань грошей, фінансів, банківської справи. Конкурс дасть його учасникам можливість поглибити свої знання у сфері економіки і шанс наблизитись до навчання в університеті за означеним напрямком, а згодом долучитись до нової бізнес-еліти країни.

Конкурс було ініційовано у минулому році і він мав успіх серед школярів. Участь за всіма напрямками роботи Конкурсу прийняло майже 300 осіб із 17 областей України. 30 переможців було запрошено до Києва на Гранд-фінал, що пройшов у КНЕУ імені Вадима Гетьмана 18 травня 2018 року.

Умови участі, порядок проведення та заохочення переможців Конкурсу описані у додатку. Детальна інформація за результатами Конкурсу 2018 року у вкладенні за посиланням.

Переконанні, що постійний зв’язок між середньої школою та нашим університетом надасть дійсність ступеневій освіті, сформує бажання вчитися далі та бачити перспективу в якісній освіті, а вчителі шкіл будуть мати можливість актуалізувати свої знання з економіки, ознайомитися із сучасними практиками та піднімати свій професійний рівень.