1 Опорний заклад Соснівський  НВК “Гімназія – загальноосвітня  школа І ступеня” Березнівської районної ради Рівненської області
2 Опорний заклад Балашівський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради Рівненської області
3 Опорний заклад Прислуцький НВК “Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок” Березнівської районної ради Рівненської області
4 Опорний заклад Кам’янська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області
5 Семидубський  ліцей Дубенської районної ради Рівненської області
6 Сварицевицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради Рівненської області
7 Опорний заклад “Великомежиріцький ліцей” Корецької районної ради  Рівненської області
8 Великолюбаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області
9 Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області
10 Головинський ліцей Костопільської районної ради Рівненської області
11 Опорний заклад “Жобринська  загальносвітня школа І-ІІІ ступенів” Рівненської районної ради Рівненської області
12 Котівський ліцей Рівненської районної ради
13 Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” Рокитнівської районної ради Рівненської області
14 Опорний заклад “Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Сарненської районної ради Рівненської області
15 Люхчанський ліцей” Сарненської районної ради Рівненської області
16 Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області
17 Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Смизької сільської ради  Дубенського району Рівненської області
18 Козинський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-колегіум” Козинської сільської ради Рівненської області
19 Підзамчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради  Радивилівського району Рівненської області
20 Довгошиївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Млинівської селищної ради  Рівненської області
21 Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради   Рівненської області
22 Опорний заклад “Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”  Боремельської сільської ради Рівненської області
23 Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району  Рівненської області
24 Острожецький ліцей Острожецької сільської ради Млинівського району
25 Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісківської сільської ради Костопільського району
26 Опорний заклад «Деражненський « ліцей Деражненської сільської ради Костопільського району
27 Демидівський ліцей Дмидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області
28 Хрінницький ліцей Дмидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області
29 Опорний заклад “Дядьковицький ліцей” Дядьковицької сільської ради Рівненської області
30 Опорна школа «Шпанівський ліцей» Шпанівської сільської ради Рівненської області ради
31 Опорний заклад «Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненської районної ради Рівненської області