ЗНО з української мови та літератури

29.05.2018

24 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Із 12 836 учасників до 53 пунктів тестування в Рівненській області не з’явились 264 (2,05%), виконували сертифікаційну роботу 12 572 (97,95%).

Не було допущено до пунктів проведення ЗНО 4 учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).

У всіх пунктах проведення тестування з української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (ДСО НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.

Кілька учасників звертались до медичних працівників.

Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ДСО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області 11 учасників було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.

У двох пунктах (Рівненська ЗОШ № 11 та 27) були присутні 4 громадські спостерігачі, із яких 4 журналісти.

Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 60 та забір 53 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.

Усі 53 пунктів ЗНО з української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в одному пункті. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.

У 53 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 28 нестандартних ситуацій.