ЗНО-2018 на Рівненщині. Подальші кроки після реєстрації

22.03.2018

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась прес-конференція з представниками Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо ЗНО-2018.

«Особи, які зареєстровані і отримали сертифікат учасника, повинні перевірити свої персональні дані на сертифікаті та інформаційному повідомленні, обрані предмети, паспортні дані тощо. Для усіх зареєстрованих на сайті УЦОЯО створено інформаційні сторінки, доступ до яких здійснюється за допомогою номера та пін-кода сертифікату. Саме на інформаційних сторінках учасників ЗНО з 30 квітня будуть розміщені запрошення-перепустки у пункти», − зауважила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Повідомляємо, що внести зміни в реєстраційні дані учасників ЗНО можна до 2 квітня 2018 року», − додала директор центру.

На Рівненщині, на основну сесію ЗНО зареєструвалося 12730 осіб, що на 3 тисячі більше ніж минулого року. За попередніми даними, у 2018 році очікувалось зменшення випускників на 500 осіб. Але варто зазначити, що цьогоріч, вперше, тестування складатимуть студенти (слухачі) закладів ПТНЗ та закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Випускників минулих років нарахували близько 400 осіб.

«Управлінням освіти і науки Рівненської ОДА зроблено все, аби створити умови для ЗНО-2018. На пробне ЗНО зареєструвалося 5 600 осіб. На українську мову і літературу 4 900. Для них облаштовуватимуть 32 пункти. Цього року, вперше, буде введено на тестування з іноземної мови аудіювання (сприйняття тексту на слух).  Майже усюди вже закуплені звуковідтворюючі пристрої. Для учасників, що потребують особливих умов, працюватимуть облаштовані пункти у Рівному, Радивилові, Костополі», − зазначив начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.

Нагадаємо, що 24 та 31 березня проходитиме тестування Пробного ЗНО. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:15 і триватиме до 10:50.