Знавці інформатики змагалися в обласному етапі олімпіади

27.01.2020

      На базі Рівненського державного гуманітарного університету 23-24 січня   пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагався 81 учень закладів загальної середньої освіти області: 13  –  8-го класу, 16  –  9-го класу, 25  – 10-го та 27 – 11-го класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти Березнівського району –  8 призових місць,   м. Рівне  –  6 призових місць, Здолбунівського та Дубровицького районів  –  по 5 призових місця, комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів”  –  4 пизових місця, Володимирецького району  –  3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги: Цимбалюк Володимир Федорович, Цвенюк Олена Борисівна, Паламарчук Юрій Степанович  – по 3; Ракович Мирослава Олександрівна, Невірковець Олег Володимирович, Мамчич Мирослава Сергіївна, Желюк Надія Дмитрівн, Вальчун Олександр Дмитрович, Александрук Володимир Володимирович  –  по 2.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Мисковець Роман Дмитрович Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради 1 Рачкелюк Андрій Валерійович
Кушнір Олександр Володимирович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 2 Паламарчук Юрій Степанович
Мельник Антон Олегович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради 2 Невірковець Олег Володимирович
Корицький Дмитро Сергійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Цимбалюк Володимир Федорович
Шама Богдан Михайлович Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 3 Босик Сергій Григорович
9-й клас
Бородієнко Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 1 Цимбалюк Володимир Федорович
Литвак Віталій Андрійович Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 2 Бондарук Олег Миколайович
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 2 Цимбалюк Володимир Федорович
Рудик Артем Всеволодович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради 2 Ковальчук Валерій Антонович
Грабовський Денис Леонідович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” Рівненської міської ради 3 Желюк Надія Дмитрівна
Бондаренко Максим Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Мамчич Мирослава Сергіївна
Смірнов Богдан Дмитрович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Рожко Володимир Вікторович
Левицький Богдан Русланович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Остапчук Наталія Олександрівна
10-й клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 1 Мамчич Мирослава Сергіївна
Турбал Богдан Юрійович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” Рівненської міської ради 1 Желюк Надія Дмитрівна,  Желюк Олег Миколайович
Хлипавка Богдан Олексадрович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 2 Павлючик Сергій Олександрович
Павлюк Юрій Павлович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради 2 Невірковець Олег Володимирович
Петровець Іван Леонідович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 2 Паламарчук Юрій Степанович
Леоновець Тарас Олегович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 2 Вальчун Олександр Дмитрович
Нересниця Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Цвенюк Олена Борисівна
Шевчук Сергій Анатолійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Шемейко Анатолій Степанович
Олянич Назар Станіславович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Цвенюк Олена Борисівна
Логвін Максим Едуардович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Цвенюк Олена Борисівна
Чередько Данило Дмитрович Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 Моторко Іван Олексійович
Петровський Юрій Миколайович Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради 3 Александрук Володимир Володимирович
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Бортник Роман Анатолійович
11-й клас
Кирик Матвій Сергійович Опорний заклад “Котівський ліцей” Рівненської районної ради 1 Кіричук Любов Василівна
Козодой Тарас Романович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 1 Муравинець Вадим Сергійович
Гашинський Роман Ігорович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради 2 Парфенюк Микола Володимирович
Адамчук Антон Іванович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 2 Ракович Мирослава Олександрівна
Гмирак Іван Валентинович Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Костюченко Ольга Леонідівна
Смірнов Андрій Дмитрович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 2 Трофімчук Людмила Олексіївна
Данилюк Владислав Вікторович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Вальчун Олександр Дмитрович
Лукашенко Максим Петрович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Михалко Юрій Іванович
Степанчук Сергій Тарасович Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради 3 Удодік Ірина Миколаївна
Александрук Андрій Володимирович Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради 3 Александрук Володимир Володимирович
Радисюк Денис Анатолійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Лазарець Олександр Юрійович
Осійчук Дмитро Ярославович Березнівська загальноосвітня школа  І – ІІІ  ступенів № 2 Березнівської районної ради 3 Мельник Володимир Володимирович
Адамчук Ілля Іванович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 3 Ракович Мирослава Олександрівна
Гайдиш Владислав Анатолійович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 3 Паламарчук Юрій Степанович

Technology in the hands of businessmen