Змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки»

23.10.2017

У лісовому масиві поблизу смт  Оржів Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено відкриті змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки – 2017».

У змаганнях взяли участь більше 200 школярів із Корецького, Рокитнівського, Рівненського, Дубенського, Острозького районів, м.Рівного та команди з м. Острога, м. Нетішина, Млинівської, Бугринської та Смизької об’єднаних територіальних громад.

Змагання проводилися на дистанціях «Туристська смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» серед учнів молодшої та старшої вікової групи.

Переможцями змагань на дистанції «Туристська смуга перешкод» стали гуртківці Рівненської станції юних туристів. Музичук Анастасія  з Корецького району та Парфенюк Вадим з Острозького району, Хмара Діана з команди Дубенської районної станції юних туристів, Лєдяєв Максим з команди Рівненського НВК «Загальноосвітня школа №17. Переможцями змагань на дистанції «Спортивне орієнтування» стали Одинець Ольга, Щербачук Микола, Робейко Мирослав з команди Бугринської ОТГ та Приходчук Анастасія з команди Смизької ОТГ.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами.