Засідання ради директорів закладів вищої освіти

20.03.2019

У Мирогощанському аграрному коледжі  відбулося засідання ради директорів закладів вищої освіти Рівненської області, участь у якому взяли заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський та головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Майя Андрєєва.

Жваву дискусію та обговорення викликало питання дуальної системи навчання – сучасної форми підготовки фахівців. З доповіддю виступив Віктор Терновик, директор Мирогощанського аграрного коледжу, який розкрив переваги дуальної освіти, при якій забезпечується високий відсоток працевлаштування випускників, так як вони повністю відповідають вимогам роботодавців; досягається висока мотивація в отриманні знань; працює принцип «від практики до теорії».

Заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський висвітлив досвід європейських країн у впровадженні дуального навчання в освітній процес, переваги та шляхи реалізації дуальної освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році висвітлила головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Майя Андрєєва, яка ознайомила також керівників коледжів (училищ) присутніх з Порядком проведення державної підсумкової атестації, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.01.2019 за № 8/32979.

Після обговорення усіх нагальних питань, що виникають у роботі з організації освітнього процесу в коледжах та училищах області, гості оглянули матеріальну базу коледжу, ознайомилися з технічним забезпеченням  спеціальностей, за якими навчаються студенти коледжу.