Засідання колегії управління освіти і науки РОДА

16.10.2019

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА відбулося засідання колегії.

Серед запрошених – члени колегії, керівники закладів освіти обласного підпорядкування, батьки. На порядку денному розглядалося 3 питання:

про реформування системи освітніх інтернатних закладів області в умовах Національної стратегії деінституалізації доповідала заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Ольга Ладюк;

матеріали за посиланням Колегія УОН 16 10 2019

про стан охорони праці, пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах та установах освіти області доповідав головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Володимир Петренчук;

матеріали за посиланням Доповідь на колегію

про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабміну, голови облдержадміністрації, реагування на запити і звернення народних депутатів, депутатів місцевих рад за 9 місяців 2019 року доповідала Ольга Ладюк.

матеріали за посиланням Виконавська 2019

Окремо розглянули питання доцільності та форми проведення обласної олімпіади «Юне обдарування». Нагадаємо, що на сайті профільного управління впродовж 4 місяців тривало обговорення, де всі охочі мали змогу висловити думку щодо проведення.

За підсумками колегії з усіх  питань порядку денного дано відповідні доручення з урахуванням усіх пропозицій та доповнень членів колегії.