«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» : лідери Рівненщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України

10.05.2017

4 – 5 травня 2017 року депутати Рівненської обласної ради старшокласників «Імпульс» Ольга Булавська, Сніжана Тимановська та Анна Кримська  спільно із координатором ОРС Рівненщини Ангеліною Ровкач брали участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування, який цьогоріч проходив під гаслом «З Україною в серці»  на Черкащині.

На збір завітали лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів з 24 регіонів України. Організатори: Міністерства освіти і науки України, зокрема Світлана Володимирівна Бут, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОНУ, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Лідери ознайомилися з діяльністю Ліги старшокласників Черкащини, працювали  в тренінгових групах та інтерактивних локаціях. Відвідали  Музей історії освіти Черкащини інституту післядипломної педагогічної освіти, музей Б.Хмельницького на Чигиринщині; побували в Каневі на Чернечій горі та у Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради.

У рамках  проведення  Акції «З Україною в серці» на Чернечій горі   всіма лідерами Всеукраїнської Ради старшокласників  виконано Гімн України.

Патріотичний збір «З Україною в серці» не випадково відбувся на Черкаській землі. Адже зазначеному питанню, як одному з найактуальніших сьогодні, приділяють немало уваги в усіх регіонах нашої держави, а основним напрямком роботи Ліги старшокласників Черкащини є «Національно-патріотичне виховання засобами краєзнавчо-пошукової роботи».            Координатор Всеукраїнської ради старшокласників Світлана Володимирівна побажала учасникам збору отримати цікавий досвід, приємні враження та емоції, започаткувати нові спільні проекти та акції, направлені на добрі справи, щоб і далі  крокував по всій Україні Прапор Доброчинності, ініціаторами виникнення якого стали  черкащани».

А от про  добрі справи у рамках діяльності Ліги Черкащини розповів її президент Віталій Неділя. Було чим поділитися президенту, адже від часу її виникнення (2006 рік) реалізовано багато волонтерських, соціальних, екологічних, культурологічних проектів у співпраці з органами місцевих самоврядування, зокрема «Прапор доброчинності», «Вчимося демократії разом», патріотичний проект-дослідження «Голос із віків, «Ми – патріоти Черкащини», «Випробування мужністю: освітяни Черкащини на варті миру», «Патріотичні діалоги».

Ігор Толочний, лідер учнівського самоврядування Чорнобаївської гімназії, розповів про патріотичний проект-дослідження «Голос із віків».

Дякуємо організаторам та господарям заходу за чудову атмосферу, теплий прийом та незабутні взаження від  відвідання об’єктів  історико-культурної спадщини Черкащини!!! До нових зустічей!

Головний спеціаліст відділу виховної роботи та

соціального захисту дітей управління

освіти і науки облдержадміністрації                                                                            А.Ровкач