Юних науковців Рівненщини нагороджували на сцені

17.05.2019

В ошатній залі Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру відбулось урочисте нагородження юних науковців Рівненської малої академії наук та їхніх наставників.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Ольга Ладюк.

«Нагадаю, аби підтримати молодих вчених кожного року виплачуються стипендії Президента для 300 осіб, щомісячна вартість складає понад 6 тисяч гривень, стипендії Кабінету Міністрів для 350 осіб у сумі 4,5 тисяч. Окрім того, на Рівненщині теж відзначають юні таланти і 5 молодих вчених отримують стипендії. Цьогоріч сума становитиме 10 тисяч гривень. Щоб люди не шукали щастя деінде ми намагаємося створити гарні умови тут, в Україні», –- зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагороди отримали переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Нагадаємо, що цьогоріч Рівненщина гордилася 780 учасниками на ІІ етапі конкурсу, У ІІІ підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, який відбувався у Києві свої роботи представляли 59 учнів, і 30 з них привезли нагороди. Загалом, юні науковці нашого краю вибороли 6 перших місць, 11 других і 13 третіх місць.

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ 2019 РОКУ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Директор Малої академії наук Олександр Андрєєв щиро вітав усіх переможців та їхніх наукових керівників із високими успішними досягненнями закладу та додав, що мрії про районні осередки.

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ