Юні туристи Рівненщини привезли нагороди Міжнародного конкурсу

09.10.2018

Команда Рівненської обласної станції юних туристів взяла участь у Міжнародних  змаганнях зі спортивного туризму серед юнаків «Волинь», які  шостий рік поспіль проходили у таборі «Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району Волинської області. Виборювали першість 13 команд – кращі спортсмени з Білорусі, Латвії, Литви, різних областей України та міста Києва.

Перші два дні відбувались особисті змагання, де спортсмени виборювали звання Чемпіона Європи серед юнаків та дорослих. Учасники виборювали першість на короткій дистанції з пішохідного туризму «Смуга перешкод», облаштованій на туристському полігоні табору та долали 8-ми кілометровий крос-похід. Дистанція крос-походу включала в себе як технічні етапи з туризму – навісні та крутопохилі переправи, підйоми та спуски по вертикальних мотузках, траверси схилів, в’язання туристських вузлів, так і завдання з орієнтування на місцевості – визначення та рух за азимутом, взяття контрольних пунктів, завдання з топографії.

Найскладнішими виявилися дистанції командної «Смуги перешкод». Щоб подолати дистанцію, необхідно було мати не лише відповідну спортивно-туристську підготовку, але й продумати тактику дій в команді, де від кожного залежить результат.

У підсумку, збірна команда обласної станції юних туристів зайняла VІ місце в загальному заліку. Команда виступала під керівництвом  Самборської Н.М. та Ревута П.О. – керівників гуртків закладу.