Юні натуралісти знайомилися із українськми традиціями та обрядами

03.01.2019

На Станції юних натуралістів пройшов місячник національного виховання „Я, родина, Україна”, на якому знайомили з українськими національними традиціями, обрядами та ремеслами.

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку творчих робіт „Тобі, Україно, дари ці несу”, малюнків та плакатів виготовлених в національному стилі.  Гуртківці ознайомились з  походженням стародавніх знарядь праці українців у світлиці „Берегиня”. Побували на екскурсіях у овочевій та квітковій теплицях.

Гуртківці спільно з педагогами проведели майстер-класи: „Виготовлення традиційних українських квітів з тканини”, „Виготовлення  віночка з природних матеріалів”, „Виготовлення голуба миру”, „Виготовлення різдвяного віночка”, „Виготовлення традиційних прикрас із соломи”, „Виготовлення різдвяних подарунків” та інше.

Окрім того, на Андріївських вечорницях вивчали традиції українців під час грудневих свят, де діти стали учасниками інсценівок, обряду кусання калити, конкурсів, виконували тематичні пісні у родинному колі.

Завершили місячник національного виховання  обласні етапи новорічно-різдвяної виставки.