Юні натуралісти Рівненщини взяли участь у тижні флористики, фітодизайну та лозоплетіння

10.12.2019

У комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради з 2 по 6 грудня пройшов тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння «Друге життя квітів» пройшов. Юннати разом з керівниками гуртків оформили зимову фотозону, яку доповнили виставкою дитячих робіт з природного матеріалу. Впродовж тижня пройшли майстер-класи: «Зимовий декор свічок», «Виготовлення новорічних сувенірів», «Виготовлення новорічних іграшок на ялинку», «Виготовлення новорічного віночка», «Виготовлення листівок на новорічно-різдвяну тематику».

Вихованці гуртків навчились виготовляти іграшки, віночки та сувеніри з природного матеріалу, декоративні прикраси в техніці оригамі, вітальні листівки,  букети з живих та засушених квіткових рослин.

Зустріч у творчій майстерні «Гітара і ми» на тему «Сила добра і любові» була організована членами гуртка «Екологічний театр». Вихованці Станції зібрались разом, щоб поспівати, почитати поетичні твори і продемонструвати свої таланти, адже багато хто з них взяв у руки гітару саме у стінах закладу.

В рамках тижня відбулось засідання методичного об’єднання для керівників гуртків «Популяризація здорового способу життя, формування екологічної грамотності – складова освітнього процесу».  Для керівників гуртків було проведено заняття – тренінг «Надання домедичної допомоги при різних життєвих обставинах», який провела керівник гуртка «Умій врятувати життя» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради Людмила Іванютенко.