Яскравий освітній простір у Птицькій школі на Рівненщині

20.03.2018

За Концепцією НУШ у навчальному закладі має бути присутній Новий освітній простір, саме такою бачать у МОН «Школу майбутнього».

«Кожен з учнів, ідучи в навчальний заклад, хоче бачити його красивим, цікавим та веселим. Якщо школа буде «різнобарвною», то діти з задоволенням відвідуватимуть її, в них підвищуватиметься інтерес до навчання, а ще – це позитивно впливатиме на їхній розвиток», – зазначає педагог-організатор Наталія Володимирівна Кравець.


Вже не перший рік у Птицькій ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області реалізуються найрізноманітніші задуми учнів.

Все почалося кілька років тому, коли на занятті гуртка діти запропонували прикрасити коридор. Довго обираючи різні варіанти, нарешті зупинилися на деревах, які символізували пори року. За декілька днів з’явилися перші малюнки юних художників, наступною стала сходова частина школи, а згодом – стіни біля кабінетів, де навчаються молодші класи, кімната школяра та їдальня.

Спочатку мали бути звичайні малюнки, але учні придумали дещо цікавіше, нічого надзвичайного, але напрочуд практичне – класики та різноманітні  рухливі дитячі ігри. З великим завзяттям діти малювали фігурки фарбами і вже до кінця дня з’явилися не лише рухливі ігри, а й навчальні змійки з українським та англійським алфавітами.

Великою несподіванкою стало для школярів, які прийшли після вихідних до школи, таке нововведення. Учні вирішили не зупинятися на досягнутому і вже шукають ідеї для наступних творчих проектів.

Олена Заєць,
голова ради старшокласників Птицької ЗОШ