Яка доля чекає «Кобзариків» Рівненського обласного ліцею-інтернату?

26.01.2018

Подальшу долю класів художньо-естетичного напрямку «Кобзарики» при обласному ліцеї-інтернаті обговорювали в Рівненській ОДА.

Адже згідно нового закону «Про освіту», такий спеціалізований напрямок не може існувати у ліцеї та заклад потрібно перепрофілювати.

Нагадаємо, навчання «Кобзариків» існують в ліцеї з 2006 року. Згідно нового закону, такі класи потрібно розмістити в іншій школі, яка б мала профіль художньо-естетичного спрямування.

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко разом з освітянами, юристами та представниками ліцею-інтернату вирішили поки розглянути варіанти вирішення даної проблеми.

Один з них – створити на базі міського Палацу дітей та молоді класи художньо-естетичного виховання. Таку можливість розглядають у Рівненській міській раді.

Також, за словами Світлани Богатирчук-Кривко, дуже вдалим місцем для дитячої творчості могла б стати школа-інтернат в селі Олександрія. Адже заклад має відмінну матеріально-технічну базу та компетентних педагогів, а також діти навчалися б в екологічних умовах. Школа має  автобус, тому учні зможуть доїжджати до закладу.

Вона запросила учасників наради поїхати в Олександрію та переконатися, що там дійсно створені хороші умови для дітей.

Втім, присутні вирішили звернутися до Міносвіти щодо додаткових роз’яснень.

За матеріалами РОДА