«Я досліджую Рівненщину» – спільний проект освітян та науковців

19.02.2019

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти презентували регіональний інноваційний освітній проект «Я досліджую Рівненщину».

Проект розрахований на трирічний термін і направлений на природничу навчально-дослідну діяльність учнів Рівненщини.

Автори проекту запрошують до співпраці авторські колективи та експертні групи для розробки інноваційної освітньої продукції на природничі теми.

Учасники заходу обговорили напрямки, які стосуються дослідження при вивченні природних комплексів та їх охороні, рослинного та тваринного світу Рівненщини, річок та озер області та інше.

«Проект покликаний віднайти природничників шкільного віку та освітян, які досліджують Рівненщину, котрі мають певні надбання та інноваційні підходи. Впевнений, що теми «Рідний край» не повністю досліджені та використовуються в освіті регіону», – зазначив професор кафедри природничо-математичної освіти РОІППО, доктор педагогічних наук, професор Григорій Пустовіт.

У підсумку, освітянами буде створений інноваційно освітній продукт – модель навчально-дослідницької діяльності учнів, який відповідатиме Концепції НУШ та реформування освіти області в цілому.

Усіх, хто має творчий потенціал і власний дослідницький досвід, тих, хто готовий до постійного удосконалення, використовує сучасні креативні рішення і технології, організатори просять долучитися до креативної команди фахівців та інноваторів.

КОНТАКТИ: Науковий керівник та координатор проекту – завідувач кабінету інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи РОІППО Гуцман Сергій Володимирович тел. 64-96-70, моб. 0975251152 E-mail: kabidndr@gmail.com, gutsman@email.ua