Визначилися переможці конкурсу «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST»

12.03.2018

320 метрів! Снігову фортецю такої довжини збудували вихованці дошкільного навчального закладу №32 Рівного

Вони і стали переможцями обласного конкурсу «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах.

За правилами конкурсу, учасниками могли стати всі вихованці та працівники дошкільних навчальних закладів, яким потрібно було облаштувати якомога довшу снігову фортецю висотою не нижче 1 метра, після цього вони вишиковувалися позаду такої споруди і робити спільне фото.

Друге місце у дітей Дубровицького дошкільного навчального закладу №5 «Світлячок», а бронзовими призерами зимового конкурсу стали вихованці Дубенського дитсадка №6. Усі вони згодом будуть відзначені призами від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою.

Згідно з правилами «Сніговик FEST», протягом зими, учасникам потрібно було збудувати якомога більшу кількість сніговиків висотою не нижче 1.5 метра і сфотографуватися разом з ними. За цими фото та наданими звітами і визначалися переможці та призери. Цього разу в першому етапі конкурсу взяли участь понад 11 тисяч дітей, де й визначилися переможці в районах та містах, котрі згодом змагались між собою вже в обласному етапі.

Із двох десятків фіналістів конкурсу «Сніговик FEST», на п’єдестал зуміли зійти:

1 місце – Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненської районної ради;

2 місце – Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради;

3 місце – Томахівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області; Дубнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради; Вербівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Висоцька сільська рада.

За матеріалами “Спорт для всіх”