Визначили переможців обласного етапу олімпіади з польської мови і літератури

31.01.2020

У четвер, 30 січня в Рівному пройшов ІІІ етап (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагалися 33 учні – по 11 – 9-го, 10-го та 11-го класів. В олімпіаді взяли участь учні міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького, Костопільського, Острозького та Здолбунівського районів.

Мальчевська Тетяна Петрівна підготувала 3 пережці; Гірчук Вікторія Вікторівна, Дейнека Ірина Георгіївна, Грабовська Ольга Василівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Сивук Анна Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 1 Гірчук Вікторія Вікторівна
Голуб Катерина Віталіївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 2 Дейнека Ірина Георгіївна
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 2 Єфімчук Оксана Миколаївна
Жолобчук Софія Миколаївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради 3 Войтович Нонна Маратівна
Левчук Ілля Валентинович Костопільська загальноосвітня школа № 3 І –  ІІІ ступенів Костопільської районної ради 3 Федотова Яна Сергіївна
Токарська Аліна Юріївна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Козлюк Іванна Миколаївна
10-й клас
В’юн Катерина Володимирівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 1 Мальчевська Тетяна Петрівна
Буянова Поліна Сергіївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 2 Мальчевська Тетяна Петрівна
Левценюк Мар’яна Віталіївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 Пороховнік Ірина Миколаївна
Шевчук Марія Андріївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 3 Мальчевська Тетяна Петрівна
Жабчик Діана Віталіївна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради 3 Ковтун Ірина Миколаївна
Гнатюк Іван Іванович Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради 3 Дейнека Ірина Георгіївна
11-й клас
Власюк Юлія Андріївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 1 Грабовська Ольга Василівна
Сова Юлія Миколаївна Опорний заклад “Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Крупецької сільської ради Радивилівського району 2 самопідготовка
Мисюк Анелія Леонідівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 2 Мисюк Світлана Борисівна
Сиротюк Анастасія Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 3 Гірчук Вікторія Вікторівна
Давидюк Софія Романівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 3 Грабовська Ольга Василівна
Лащук Дарина Сергіївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради 3 Кирилюк Жанна Петрівна