Визначили кращих знавців економіки серед школярів області

05.02.2020

На базі Рівненського економіко-правового ліцею 4 лютого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За перемогу змагалися 27 учнів закладів освіти області: 7 дев’ятикласників, 13  десятикласників та 7 учнів 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Рівного та  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради – по 4 призових місця, Сарненського району  –3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги:  Вашай Юлія Володимирівна  –  4 переможці; Парфенюк Наталія В’ячеславівна  –  2 переможці.

                                                     Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Малевич Сергій Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія 1 Смулка Віктор Васильович
Постайчук Софія Сергіївна Тинненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Немовицької селищної ради Сарненського району

2 Євтушина Ольга Сергіївна
Лебідь Валерія Русланівна Сарненский навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

2 Комар Ольга Ананіївна
Приленська Карина Богданівна Володимирецька загальноосвітня школ

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 Козодой Оксана Петрівна
10-й клас
Зварич Дмитро Богданович Рівненська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради 1 Харів Богдан Ярославович, Якимчук Оксана Віталіївна
Железна Дарія Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Вашай Юлія Володимирівна
Степанчук Оксана Олександрівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Вашай Юлія Володимирівна
Ватліцова Єлизавета Тарасівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Вашай Юлія Володимирівна
Романович Ангеліна Володимирівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат  ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Вашай Юлія Володимирівна
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Суворова Галина Миколаївна
11-й клас
Боришкевич Валерія Сергіївна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 1 Парфенюк Наталія В’ячеславівна
Хаврук Анастасія Олександрівна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 2 Парфенюк Наталія В’ячеславівна
Станков Артем Віталійович Сарненська гімназія Сарненської районної ради 3 Шепель Тамара Степанівна