Вище професійне училище №1 м. Рівне відзначило свій 75-річний ювілей

13.11.2019

У п’ятницю, 8 листопада учнівський та педагогічний колективи Вищого професійного училища №1 міста Рівне приймали вітання з нагоди ювілею.

Історія навчального закладу почалася у місті Острог, одразу після звільнення Рівненщини від нацистських загарбників. Усі роки своєї історії училище постійно розвивалося й удосконалювалося: кількісно і якісно змінювалися форми, методи й технології навчання, професійно зростав педагогічний склад, покращувалася матеріально-технічна база.

Сьогодні педагогічний колектив продовжує славні традиції своїх попередників, не зупиняючись на досягнутому та постійно удосконалюючи власну професійну майстерність. І результатом цієї плідної роботи є призові місця вихованців у олімпіадах, конкурсах професійної майстерності на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях. Випускники закладу – близько 25 тисяч будівельників – суттєво змінили інфраструктуру західного регіону України.

На урочистості з нагоди 75 річниці від дня заснування училища прийшли очільники виконавчої влади і освіти міста та області, соціальні партнери – представники роботодавців, провідних будівельних фірм регіону та країни, керівники закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Рівненщини, ветерани училища, випускники, працівники та учні.

Міський голова Володимир Хомко подарував закладу від Рівного десять персональних комп’ютерів та вручив грамоти Рівненської міської ради п’яти працівникам. Вітаючи ювілярів, депутат міської ради Сергій Паладійчук побажав освітньому закладу талановитих учнів, професійного зростання, подальшого процвітання й творчих успіхів. Директор НМЦ ПТО у Рівненській області Валентина Бондарчук, директор НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Володимир Климюк, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець, директор з маркетингу фірми «Кнауф Україна» Олександр Старченко, старший технічний консультант компанії «Снєжка-Україна» Олег Балакін, директор рільничої школи м. Сенджойовіце (Польща) Павел Калуда разом із теплими, щирими словами привітань принесли пам’ятні подарунки закладу та нагороди і відзнаки працівникам училища.