Випускний бал у навчально-реабілітаційному центрі

31.05.2017

У Рівненському обласному навчально-реабілітаційному центрі  відбулася зворушлива і найурочистіша подія – випускний бал дошкільнят. Особливий день для кожної дитини.  Маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

«Саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії та  уподобання», – зауважила директор Алла Ярмошевич. Ще побажала діткам щасливої дороги у майбутнє шкільне життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах.

А педагоги, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з них вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах.

«Дуже приємно бачити сьогодні усміхнені, щасливі обличчя. А ще, відрадним є те, що із двадцяти випускників п’ятнадцять ідуть у звичайні школи. У такому співвідношенні відразу видно корекційну та реабілітаційну роботу педагогів», – підсумував обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Швидко і непомітно минуло свято.  Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки!