Використовуємо міжнародний досвід для реформування професійної освіти Рівненщини

31.10.2018

Делегація від професійної освіти області  у складі заступника начальника управління – начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Коржевського П.М., директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Бондарчук В.М. взяла участь у Міжнародному семінарі в рамках проекту «Обмін досвідом Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні», що відбувся 30 жовтня 2018 року у м. Луцьку Волинської області.

У ході семінару було розглянуто досвід професійних шкіл Естонії, обговорено подальші шляхи реалізації проекту у Рівненській та Хмельницькій областях. Визначено цілі реалізації проекту в області, а саме: впровадження реформ професійної освіти в Україні через естонський досвід і консультації експертів.

У співпраці з українськими партерами впродовж 2019 року будуть розроблені плани розвитку пілотних училищ, проведені семінари-навчання, майстер-класи, стажування директорів та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області у професійних школах Естонії.