Вихованці Рівненського обласного ліцею відсвяткували випускний

23.06.2018

23 червня 2018 року відбувся випуск у комунальному закладі «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради.

Батьки провели в щасливу самостійну дорогу своїх дітей, розгорнувши вишиті материнськими руками різнобарвні рушники.

Цього року документи про освіту отримали 119 ліцеїстів. Варто зазначити, що п’ятеро випускників: Бучинська Марія, Булейко Софія, учениці 11-А класу, Середюк Анна, учениця 11-Б класу,  Томаш Олена, учениця 11-Г класу, Шеремет Назарій, учень 11-Г класу  закінчили навчання із Золотою медаллю; Ковалевська Наталія, Семенюк Вікторія, учениці 11-Г класу, Зайдель Вікторія, учениця 11-В класу – із Срібною медаллю.

Ліцеїстів із знаменною у їх житті подією – отриманням документів про закінчення ліцею привітали перший заступник голови Рівненської обласної ради С. Свисталюк, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Г. Таргонський.

«Сьогодні велике свято для вашої шкільної родини. Незважаючи ким ви станете в житті за своїм професійним покликом, ви вже точно є патріотами країни, патріотами Рівненської області. Пам’ятайте, що ви є нащадками У.Самчука,  Н.Хасевича, славної української повстанської армії.  І якби не склався ваш життєвий шлях, пам’ятайте, що ви є християнами, що завжди з вами буде Бог, а коли з вами Бог,тоді з вами правда і з вами Україна. Всього вам найкращого. Слава Україні!» – зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк.

«Дорогі випускники! Дорогі в прямому і переносному значенні цього слова не тільки від того краму, який є сьогодні на вас, але і від тих знань, які ви отримали навчаючись у цьому прекрасному закладі. Сьогодні із цієї сцени звучало, що це найкращий у світі ліцей. Із повною відповідальністю підтверджую, що за об’єктивною статистикою це дійсно найкращий заклад нашої області із 636 освітніх закладів. Мені завжди надзвичайно приємно і комфортно перебувати у вашому закладі –  серед майбутньої еліти нашої держави. Ми пишаємося вашими досягненнями. Хочу побажати щоб такі успіхи і результати супроводжували вас впродовж всього життя», – звернувся до випускників очільник обласного управління освіти Григорій Таргонський.

«Ви сьогодні тут не просто випускники, ви сьогодні тут наші діти! Діти, чию зірку колись запалив Бог, чию свічку колись запалив ангел, і я хочу, щоб не гасли ні свічі, ні зорі вашого життя. Нехай вони пломеніють яскравістю, твердістю духу і величезною любов’ю, бо цей світ треба благословляти любов’ю», – зауважила директор Рівненського обласного ліцею Наталія Сосюк.

Ліцеїсти Карпяк Богдан та Грабар Анастасія привітали танцювальним подарунком випускників, а Пивоварчук Аполінарія виступила із художнім номером «Хто, як не ти».

Кращими випускниками-номінантами 2018 року стали:

«Кращий випускник року» – Булейко Софія, 11-А клас,

«Лицар наук» – Сірук Вадим, 11-В клас,

«Ліцеїст року» – Пивоварчук Аполінарія, 11-Г клас,

«Королева наук року» – Бучинська Марія, 11-А клас,

«Спортсмен року» – Романюк Ірина, 11-Б клас,

«Відкриття року» – Бєдункова Аліна, 11-Г клас,

«Талант року» – Пелешок Юлія та П’яний Олег, 11-Б клас,

«Активіст року» – «Зайдель Вікторія», 11-В клас.

Теплим, щирим і сердечним було батьківське вітання Станіслава Середюка, адресоване випускникам та колективу закладу. Подарунком від батьків була пісня «Родина».

Завершився випуск ліцеїстів спільним фотографуванням з викладачами.