Вихованці Острозького військового ліцею відсвяткували випускний

23.06.2018

У субботу, 23 червня 2018 року, відбувся черговий випуск 71-го ліцеїста комунального закладу «Острозький обласний ліцейінтернат з посиленою військовофізичною підготовкою» Рівненської обласної ради.

На урочистості завітали: начальник обласного управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський;  міський голова м. Острог Олександр Шикер; голова вченої ради доктор філософських наук, професор НУОА Петро Кралюк; заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату підполковник Олександр Лук’янчук.

«Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. Кожен випускник, який стоїть на цій сцені є найкращим. Ви є нашою гордістю і ми пишаємося вашими досягненнями, адже за підсумками ЗНО Острозький ліцейінтернат з посиленою військовофізичною підготовкою є безумовним лідером серед споріднених закладів в Україні. Тому хочу побажати всім випускникам миру, добра, злагоди та благополуччя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте… Хай вам щастить!», ‒ зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Г. Таргонський.

Варто зазначити, що серед випускників 41 % ліцеїстів завершили навчання  на високому та достатньому рівні, один ліцеїст – Дем’янчук Андрій, закінчив навчання із Срібною медаллю.

Ліцеїстів закладу привітало тріо «Барви» піснею «Не рубай калину». Випускники традиційно виконали прощальний вальс.

Завершився випуск ліцеїстів спільним фотографуванням з викладачами.