Всеукраїнський форум “Нова українська школа”

21.12.2017

У Київському університеті імені Бориса Грінченка проходить дводенний Всеукраїнський форум “Нова українська школа”. Рівненські представники освіти Григорій Таргонський та Алла Черній серед учасників.

Перший клас Нової української школи у 2018 році має відбутися не лише у великих та міських школах, а у кожній школі України, тому в бюджеті на 2018 рік уже закладено близько 1 млрд грн на обладнання саме початкових шкіл та створення нового освітнього середовища. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вона наголосила, що основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної української дитини, тому Нова українська школа, як і святий Миколай, у 2018 році має прийти не у вибрані школи, а в кожну школу України, незалежно від її розташування.

«Наступного навчального року всі першокласники мають навчатися за новим стандартом. Це і пошуково-діяльнісне навчання, це й інші методики, які передбачають відповідне обладнання, перенавчання вчителів. Для нас важливо, щоб спільно з органами місцевого самоврядування з державного бюджету ми могли допомогти обладнати такі школи та створити в них відповідні умови», – розповіла Міністр.

А також, у залі пройшло нагородження ОСДЮСШОР Рівненщини, як одного із найкращих закладів спортивного профілю в Україні.

Детальніше за посиланням