Володимир Гройсман та Лілія Гриневич інспектували Нову українську школу в Шпанові

02.03.2019

Перебуваючи з робочим візитом на Рівненщині Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із міністром освіти і науки Лілією Гриневич відвідали сучасний опорний заклад – «Шпанівський ліцей» у Рівненському районі.

«Мені розповіли, що тутешні учні не чекають вихідних, аби відпочити від підручників. Їм цікаво навчатися – і це головний результат змін», – зазначає Володимир Гройсман.

Освітній заклад був збудований два роки тому і вже став цілим комплексом – від дошкільної освіти до повної середньої. Гості поспілкувалися з вчителями про перебіг освітньої реформи та запуск Нової української школи.

Разом з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич подарували закладу інтерактивну підлогу – на ній і у футбол можна пограти, і потанцювати. Протестували дарунок разом з дітлахами в ігровому осередку школи.

Обговорили стан будівництва навчальних закладів в районі. Начальник відділу освіти Олександр Набочук зазначив, що близько півсотні дошкільнят чекають в черзі у садок та додав, що у Шпанівському ліцеї 4 класних кімнати відведено для малюків, через це постала загроза двозмінності. На ці слова Прем’єр-міністр України дав зворотню рефлексію зазначивши: «треба для цих дітлахів створювати дитячий садочок, а тут робити класи. Ми в цьому році вам передаємо понад 200 мільйонів видатків по ДФРР, а ви долучайтеся до співфінансування і вже через два-три роки будете мати довгоочікуваний заклад».

Місцеві пластуни назвали Прем’єр-міністра «приятелем», у дружньому колі поспілкувалися на теми мотивації та цілей і разом заспівали пісню «Будь іскрою».