Відразу троє вчителів Рівненщини отримають почесні грамоти Кабміну та Верховної Ради

12.06.2018

Вчителі, які посіли друге та третє місце у конкурсі «Учитель року – 2018», тобто стали лауреатами, будуть нагороджені почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Чотирьом переможцям, котрі вибороли першість, планують присвоїти почесне звання «Заслужений вчитель України».

Отже, відзнаки отримають відразу три вчительки Рівненщини:

Марія Марковець, учитель Суховільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецької районної ради, яка посіла ІІ місце у номінації «Фізична культура»;

Катерина Островська, вчитель української мови та літератури Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради, яка виборола ІІІ місце у номінації «Українська мова і література»;

Катерина Сидорчик, учитель Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради, яка здобула ІІІ місце у номінації «Фізика».

Нагадаємо, що учасниками фіналу стали 100 вчителів, по 25 у кожній номінації. Заключний тур конкурсу проходив у квітні 2018 року у Луцьку (номінація «Німецька мова»), Рівному («Українська мова та література»), Івано-Франківську («Фізика») та Запоріжжі («Фізична культура»).